(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-31 19:00

1 rower

(Nr 1821752)
1 rower

Dystans: 1443.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-23, 14:23

Opis oferty:

do Krakowa

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję transportu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub nabyć stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Split, Chorwacja

5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny