(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-31 19:00

1 rower

(Nr 1821752)
1 rower

Dystans: 1443.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 203642
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-23, 14:23

Opis oferty:

do Krakowa

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto osłonić gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Split, Chorwacja

5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny