(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 10:03

1 rower

(Nr 1876433)
1 rower

Waga w kg:

14.00

Dystans: 1199.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 21:38

Opis oferty:

Zapraszamy do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

8050 Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny