(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 10:03

1 rower

(Nr 1876433)
1 rower

Waga w kg:

14.00

Dystans: 1199.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 21:38

Opis oferty:

Zapraszamy do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę transportu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, małych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

8050 Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny