(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 12:33

1 rower

(Nr 1877027)
1 rower

Dystans: 2027.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 9967
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Consett, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zawiercie, Polska

Termin elastyczny