(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 17:44

1 rower

(Nr 1877909)
1 rower

Dystans: 496.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 15142
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-07-2017, 17:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-03, 12:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 00:08

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-05, 10:06

Opis oferty:

Transport bezpośredni dziś odbiór i dostawa

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić taki karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru przydałoby się ułożyć w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie warto osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców chroniących jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Tarnowo Podgórne, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny