(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 22:38

1 rower

(Nr 1920675)
1 rower

Waga w kg:

25.00

Dystans: 1277.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

470 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-07 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 15:04

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 470 zł

Wiadomości: (1)

KESLOBUS
08-08-2017, 15:08
Zapraszamy do kontaktu
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Teligi 26, Kraków, Polska

Od 26 lip 2017 do 13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Erlenbach, Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny