(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 22:38

1 rower

(Nr 1920675)
1 rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1277.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

470 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-07 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 15:04

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 470 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz K. (Przewoźnik)
08-08-2017, 15:08
Zapraszamy do kontaktu
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też kupić pasujący karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Kraków, 30-835, Polska

Od 26 lip 2017 do 13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Erlenbach (ZH), 8703, Szwajcaria

Termin elastyczny