(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 11:35

1 rower

(Nr 1921365)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 849.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary: 170cm x 115cm x 30cm. Opakowany w tekturę i folia strech.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła czy też kupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać i usunąć wszelkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Mińsk, Białoruś

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny