(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 11:35

1 rower

(Nr 1921365)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 849.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary: 170cm x 115cm x 30cm. Opakowany w tekturę i folia strech.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania czy też zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy osłonić gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Mińsk, Białoruś

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny