(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 22:08

1 rower

(Nr 1922575)
1 rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2763.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania lub kupić właściwy karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto ulokować w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

9 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

14 wrz 2017