(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 16:59

1 rower

(Nr 1923749)
1 rower

Waga w kg:

9.50

Dystans: 1712.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower spakowany w pudełko kartonowe.

Oferty od Przewoźników (0)

170 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 19:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-29 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Wrexham, Wielka Brytania

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

30 sie 2017