(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 16:59

1 rower

(Nr 1923749)
1 rower

Waga w kg (łączna):

9.50

Dystans: 1712.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower spakowany w pudełko kartonowe.

Oferty od Przewoźników (0)

170 zł

ID firmy: 37096
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 19:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-29 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Wrexham, Wielka Brytania

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

30 sie 2017