(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 09:50

1 rower

(Nr 1990919)
1 rower

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1208.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania lub nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aarhus, 8270, Dania

Termin elastyczny