(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 09:50

1 rower

(Nr 1990919)
1 rower

Waga w kg:

12.00

Dystans: 1208.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Højbjerg, Dania

Termin elastyczny