(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 16:39

1 rower

(Nr 1992179)
1 rower

Waga w kg:

10.00

Dystans: 188.00 km

Informacje dodatkowe:

odbiór we Wrześni do 7.20 lub po 17.00 Dodatkowo leżak o wymiarach 100 x 59 x 13 cm.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (3)

kachamakarmela
29-08-2017, 18:17
Rower nie będzie szczególnie zapakowany a chciałabym by nie został uszkodzony. Czy to stanowi jakiś problem ? Proszę o szybką odpowiedz.
kachamakarmela
30-08-2017, 13:27
I dzień odbioru z Bogsaszowic ewentualnie czwartek. Czekam na informacje
kachamakarmela
30-08-2017, 13:27
I dzień odbioru z Bogsaszowic ewentualnie czwartek. Czekam na informacje
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też zakupić stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 . Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Bogdaszowice, Polska

Od 13 wrz 2017 do 14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Słowackiego, Września, Polska

Od 14 wrz 2017 do 15 wrz 2017