(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 16:39

1 rower

(Nr 1992179)
1 rower

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 188.00 km

Informacje dodatkowe:

odbiór we Wrześni do 7.20 lub po 17.00 Dodatkowo leżak o wymiarach 100 x 59 x 13 cm.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (3)

Kasia Z. (Zleceniodawca)
29-08-2017, 18:17
Rower nie będzie szczególnie zapakowany a chciałabym by nie został uszkodzony. Czy to stanowi jakiś problem ? Proszę o szybką odpowiedz.
Kasia Z. (Zleceniodawca)
30-08-2017, 13:27
I dzień odbioru z Bogsaszowic ewentualnie czwartek. Czekam na informacje
Kasia Z. (Zleceniodawca)
30-08-2017, 13:27
I dzień odbioru z Bogsaszowic ewentualnie czwartek. Czekam na informacje
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo nabyć właściwy karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Bogdaszowice, Polska

Od 13 wrz 2017 do 14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Juliusza Słowackiego, Września, Polska

Od 14 wrz 2017 do 15 wrz 2017