(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 14:17

1 rower

(Nr 1994579)
1 rower

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 758.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower młodzieżowy

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór dzisiaj, dostawa środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Jarosławiec, 76-107, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Gorzyce, Polska

31 sie 2017