(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 14:17

1 rower

(Nr 1994579)
1 rower

Waga w kg:

10.00

Dystans: 758.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower młodzieżowy

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór dzisiaj, dostawa środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementypedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Jarosławiec, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Gorzyce, Polska

31 sie 2017