(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 19:31

1 Rower

(Nr 1995380)
1 Rower

Waga w kg (łączna):

13.00

Dystans: 1591.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień dobry, chciałbym przetransportować do Stafford rower górski. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób rower musi być przygotowany? Jaki jest czas i koszt dostawy? Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 00:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Plewiska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stafford, Wielka Brytania

Termin elastyczny