(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 19:31

1 Rower

(Nr 1995380)
1 Rower

Waga w kg:

13.00

Dystans: 1591.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień dobry, chciałbym przetransportować do Stafford rower górski. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób rower musi być przygotowany? Jaki jest czas i koszt dostawy? Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 00:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę przewozu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też kupić taki karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej umieścić w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie opłaca się osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Plewiska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stafford, United Kingdom

Termin elastyczny