(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 12:19

1 rower

(Nr 1996889)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 185.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

135 zł

ID firmy: 477860
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 13:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 13:19

Opis oferty:

Dostawa i odbiór w dni robocze.Po akceptacji zlecenia,przesłaniu nam potwierdzenia przelewu drogą mailową,kierujemy je do realizacji,przesyłamy niezbędne dokumenty.Wystawiamy FV lub paragon.Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 135 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Gubin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny