(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 12:19

1 rower

(Nr 1996889)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 185.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

135 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 13:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 13:19

Opis oferty:

Dostawa i odbiór w dni robocze.Po akceptacji zlecenia,przesłaniu nam potwierdzenia przelewu drogą mailową,kierujemy je do realizacji,przesyłamy niezbędne dokumenty.Wystawiamy FV lub paragon.Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 135 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję transportu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć stosowny karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Gubin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny