(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 20:30

1 rower

(Nr 1998101)
1 rower

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 951.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 524062
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 23:12

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-20, 23:09

Opis oferty:

Jadę do Rijeki i mogę zabrać rower. Pozdrawiam Sebastian Klonowski WAGONEER

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych kartonach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villach, Austria

Termin elastyczny