(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 20:30

1 rower

(Nr 1998101)
1 rower

Waga w kg:

12.00

Dystans: 951.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 23:12

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-20

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-20, 23:09

Opis oferty:

Jadę do Rijeki i mogę zabrać rower. Pozdrawiam Sebastian Klonowski WAGONEER

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruchome częścipedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villach, Austria

Termin elastyczny