(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 20:32

1 rower

(Nr 1998113)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1047.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower mlodxiezowy o wymiarach 150x70x70

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić właściwy karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome częścipedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

29525, Uelzen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hajnówka, Poland

Termin elastyczny