(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 20:32

1 rower

(Nr 1998113)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1047.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower mlodxiezowy o wymiarach 150x70x70

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub zakupić taki karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Uelzen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hajnówka, Polska

Termin elastyczny