(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 12:31

1 rower

(Nr 2006948)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła czy też nabyć taki karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Podgorica, Czarnogóra

29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

30 wrz 2017