(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 12:31

1 rower

(Nr 2006948)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję transportu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź nabyć stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Podgorica, Czarnogóra

29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

30 wrz 2017