(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 15:57

1 rower

(Nr 2007674)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1472.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 23:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić i usunąć wszelkie ruchome częścipedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

London, United Kingdom

Termin elastyczny