(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 15:57

1 rower

(Nr 2007674)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1472.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 472361
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 23:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny