(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 14:16

1 rower

(Nr 2012495)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1973.00 km

Informacje dodatkowe:

Chce wysłać rower bez konieczności rozkręcania go i pakowania w pudełko .

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 18:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-10, 10:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w niedzielę 10 września przez nasz samochód wracający z UK, dostawa piątek/sobota 15/16 września. Rower zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania go do kartonu. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź zakupić pasujący karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruszające się częścipedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Liverpool, Wielka Brytania

Termin elastyczny