(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 14:16

1 rower

(Nr 2012495)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1973.00 km

Informacje dodatkowe:

Chce wysłać rower bez konieczności rozkręcania go i pakowania w pudełko .

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 618
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 18:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-10, 10:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w niedzielę 10 września przez nasz samochód wracający z UK, dostawa piątek/sobota 15/16 września. Rower zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania go do kartonu. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Liverpool, Wielka Brytania

Termin elastyczny