(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-07 20:41

1 rower

(Nr 2015774)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 2564.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 21:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 21:05

Opis oferty:

Wyjeżdzamy z Irlandii 1x w tygodniu, możemy zabrać ten ładunek, transport ubezpieczony.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź nabyć taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Omagh, Wielka Brytania

3 paź 2017

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

16 paź 2017