(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-07 20:41

1 rower

(Nr 2015774)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2564.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 525536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 21:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 21:05

Opis oferty:

Wyjeżdzamy z Irlandii 1x w tygodniu, możemy zabrać ten ładunek, transport ubezpieczony.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w osobnych, małych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Omagh, Wielka Brytania

3 paź 2017

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

16 paź 2017