(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 11:07

1 rower

(Nr 2016617)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 865.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto umieścić w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nijmegen, Holandia

12 wrz 2017