(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 11:07

1 rower

(Nr 2016617)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 865.00 km

Informacje dodatkowe:

Zależy mi na przewiezieniu roweru w ciągu tygodnia. Rower jest w częściach, żeby było łatwiej z transportem. Niestety nie mam zdjęć. Proszę o info kiedy nadanie roweru byłoby możliwe, bo muszę poinformować osobę, która nada rower w Poznaniu. ja odbiorę rower osobiście w Holandii.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 594185
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 15:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-06 do 2017-10-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam mogę zaoferować TRANSPORT pod koniec września. Odbior 06-08.10.2017. Jeżeli pasuje proszę o informację

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Dominik F. (Zleceniodawca)
08-09-2017, 15:47
Witam, dziękuję za ofertę. Trochę odległy termin dlatego poczekam jeszcze kilka dni na inne oferty, może będą szybsze. Cena mi odpowiada, więc jeśli nic nie znajdę to wrócę z odpowiedzią do Państwa.

300 zł

ID firmy: 475349
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 08:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto umieścić w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nijmegen, Holandia

12 wrz 2017