(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 11:18

1 rower

(Nr 2115951)

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1157.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest owiniety folia i kartonem ale na plasko. Rower waży 20 kg. Wysokość 117 cm Długość 180 cm Szerokość 25 cm

Oferty od Przewoźników (0)

430 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 11:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

moge odebrac w kazdej chwili ale w DE 3-4.11.ZAPRASZAM

Cena (zawiera VAT): 430 zł

Wiadomości: (2)

riwa4444
26-10-2017, 13:17
DHL 35 Euro ale by trzeba odkrecic kolo
phudartur
26-10-2017, 16:37
Dziekuje ale nie jestem zainteresowany
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Armii Krajowej 11, Gdynia, Polska

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Ehrenstraße 11, Düsseldorf, Niemcy

Termin elastyczny