(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 11:18

1 rower

(Nr 2115951)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1157.00 km

Informacje dodatkowe:

Jest owiniety folia i kartonem ale na plasko. Rower waży 20 kg. Wysokość 117 cm Długość 180 cm Szerokość 25 cm

Oferty od Przewoźników (0)

430 zł

ID firmy: 403
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 11:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

moge odebrac w kazdej chwili ale w DE 3-4.11.ZAPRASZAM

Cena (zawiera VAT): 430 zł

Wiadomości: (2)

Miroslaw R. (Zleceniodawca)
26-10-2017, 13:17
DHL 35 Euro ale by trzeba odkrecic kolo
Dariusz P. (Przewoźnik)
26-10-2017, 16:37
Dziekuje ale nie jestem zainteresowany
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić właściwy karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto umieścić w osobnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Armii Krajowej 11, Gdynia, 81-388, Polska

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Ehrenstraße 11, Dusseldorf, 40479, Niemcy

Termin elastyczny