(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-07 09:36

1 rower

(Nr 2139168)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1017.00 km

Informacje dodatkowe:

Niestety nie znam dokladnych wymiarow roweru, ale szacunkowo bedzie to 1.70 dlugosci i 1.30 wysokosci

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 618
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 09:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-07, 20:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w Poznaniu jutro (środa 8 listopada) późnym popołudniem/wieczorem, dostawa w Gent w czwartek 9 listopada rano. Rower pojedzie w całości, nie ma potrzeby rozkręcania go czy pakowania do kartonu. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości: (4)

Urszula G. (Zleceniodawca)
07-11-2017, 10:08
Czy 21:00 to za pozno? Niestety odbior jest zalezny od osob przebywajacych w mieszkaniu w ktorym juz nie mieszkam, dlatego jest to dosc skomplikowane.
Marcin K. (Przewoźnik)
07-11-2017, 10:22
Czy chodzi o to, że załadunek byłby możliwy dopiero o 21:00?
Urszula G. (Zleceniodawca)
07-11-2017, 10:26
jedna z osob potwierdzila ze dopiero wtedy bedzie w mieszkaniu, czekam jeszcze na wiadomosc od kolejnej, ale jesli to zbyt pozno to moge jeszcze to jakos rozwiazac zeby bylo wczesniej.
Marcin K. (Przewoźnik)
07-11-2017, 10:34
Byłoby miło bo trzymanie kierowców przez kilka godzin w trasie jest nielogiczne. Może ewentualnie jakiś alternatywny adres? Sąsiad, sklep, stacja benzynowa itp? Płatność i tak przy dostawie w Gent.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 7 lis 2017 do 19 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gandawa, Belgia

Od 7 lis 2017 do 19 lis 2017