(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-22 15:22

1 rower

(Nr 2172270)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1186.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Gouda, Holandia

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Jaworzno, 43-607, Polska

Termin elastyczny