(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-25 12:00

1 rower

(Nr 2241552)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1541.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Anita H.

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 613115
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-12-2017, 17:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, bezpośredni, bez przeładunków. Dwóch kierowcó-zmienników. Mienie zabezpieczane przez nas dodatkowo na czas transportu. Termin odbioru do ustalenia. Zapraszam!

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła lub kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Starogard Gdański, 83-034, Polska

Od 27 gru 2017 do 30 gru 2017

Adres i termin dostawy

Werona, Włochy

Od 3 sty 2018 do 5 sty 2018