(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-25 12:00

1 rower

(Nr 2241552)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1541.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła lub kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Starogard Gdański, 83-034, Polska

Od 27 gru 2017 do 30 gru 2017

Adres i termin dostawy

Werona, Włochy

Od 3 sty 2018 do 5 sty 2018