(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-31 13:17

1 rower

(Nr 2338712)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1453.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo kupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

11 lut 2018