(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-24 16:26

1 rower

(Nr 2411508)
1 rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 498.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 15:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Praga, Czechy

Termin elastyczny