(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-26 14:44

1 rower

(Nr 2417248)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 464.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, 19-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny