(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-15 16:11

1 rower

(Nr 2587776)

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2353.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, chcialabym przywiezc rower do szkocji. Rower jest zlozony taki jak na zdjeciu, niestety nie mam mozliwosci zlozenia go.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 10985
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-04-2018, 12:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-19 do 2018-04-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

1290 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-04-2018, 15:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-18 do 2018-05-17

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 1290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać i usunąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Końskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Perth, PH1, Wielka Brytania

Termin elastyczny