(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-15 16:11

1 rower

(Nr 2587776)

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2353.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać i usunąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Końskie, 26-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Perth, PH1, Wielka Brytania

Termin elastyczny