(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-23 21:04

1 rower

(Nr 2620732)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 596.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Żywiec, Polska

Od 24 kwi 2018 do 29 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny