(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 17:58

1 rower

(Nr 2643956)
1 rower

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 609.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny