(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-02 21:49

1 rower (Nr 2655296)

Waga w kg (łączna):

16.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub zakupić taki karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba odkręcić i zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ulokować w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Ont., Kanada

20 cze 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

30 cze 2018