(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-12 10:30

1 rower

(Nr 2954896)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1779.00 km

Informacje dodatkowe:

1 holenderski rower, jest możliwość rozłożenia go. Jeżeli Hereford nie po trasie to może Leicester? Rower znajduje się w Łodzi.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 22342
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-07-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-16 do 2018-08-05

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 706000
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-07-2018, 10:41

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam odbior dzisisj dostawa na sobotę

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

województwo łódzkie, Polska

Od 12 lip 2018 do 23 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hereford, Wielka Brytania

Od 12 lip 2018 do 2 wrz 2018