(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-12 10:30

1 rower

(Nr 2954896)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1779.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

województwo łódzkie, Polska

Od 12 lip 2018 do 23 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hereford, Wielka Brytania

Od 12 lip 2018 do 2 wrz 2018