(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 22:37

1 rower

(Nr 3008696)
1 rower

Waga w kg (łączna):

23.00

Dystans: 1171.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 793320
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 23:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-07-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odpowiedz jutro 20 gdz

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców osłaniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Rudy, Polska

Od 6 sie 2018 do 8 sie 2018

Adres i termin dostawy

Baar, Szwajcaria

10 sie 2018