(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 3811376)

1 rower

Waga w kg (łączna):

25

Dystans: 351.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo nabyć stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.