(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 4398021)

Waga w kg (łączna):

17.00

Dystans: 549.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Dziwnówek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo kupić odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.