(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 rower (Nr 4724272)

1 rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 466.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 lip 2019 do 11 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Głuchołazy

Od 30 lip 2019 do 16 sie 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i usunąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.