(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 5384930)

1 rower

Waga w kg (łączna):

14

Dystans: 323.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Lubin

Od 6 lis 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Milówka

Od 7 lis 2019 do 8 lis 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru warto umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.