(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 5760470)

Waga w kg (łączna):

30

Dystans: 211.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 23 sty 2020 do 24 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

Od 24 sty 2020 do 27 sty 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.