(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 Rower (Nr 5935105)

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 1408.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Tarnobrzeg

Od 16 mar 2020 do 17 mar 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Brabant, Waalwijk

Od 19 mar 2020 do 20 mar 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru warto osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.