(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 6388753)

1 rower

Waga w kg (łączna):

12

Dystans: 343.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Rożnów

Od 29 lip 2020 do 30 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub nabyć taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.