(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 rower (Nr 6585849)

1 rower

Waga w kg (łączna):

15

Dystans: 355.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Bóbrka

Od 26 paź 2020 do 29 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 26 paź 2020 do 31 paź 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo zakupić pasujący karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto osadzić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.