(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 6664590)

Waga w kg (łączna):

27

Dystans: 624.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Moguncja

Od 7 paź 2020 do 9 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lubań

Od 6 paź 2020 do 9 paź 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących przesyłkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.