(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 6770355)

1 rower

Waga w kg (łączna):

15

Dystans: 1073.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Geldria, Arnhem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.