(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower (Nr 7265023)

Waga w kg (łączna):

15

Dystans: 205.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 19 sty 2021 do 28 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Głowno

Od 19 sty 2021 do 31 sty 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru warto ułożyć w odrębnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.