(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower 8 kg (Nr 6247345)

Waga w kg (łączna):

8

Dystans: 1792.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leeds

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.