(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower elektryczny (Nr 5443498)

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 1248.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburg, Venlo

Od 20 lis 2019 do 21 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Braniewo

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła bądź kupić taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.