(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 22:40

1 rower gorski, standardowy rozmiar, 25 cali kola

(Nr 1920679)
1 rower gorski, standardowy rozmiar, 25 cali kola

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 587.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 07:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek w ciągu godziny, dostawa czwartek.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania lub nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Leonida Teligi 25, Kraków, 30-809, Polska

Od 26 lip 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bałtycka 14, Myślibórz, 74-300, Polska

Termin elastyczny