(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower + kask (Lublin) + 2 małe paczki w Warszawie (Nr 6045828)

Waga w kg (łączna):

15

Dystans: 1353.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 27 kwi 2020 do 29 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 27 kwi 2020 do 6 maj 2020


Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła czy też nabyć taki karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.