(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 17:52

1 rower kolarzowka

(Nr 2013062)
1 rower kolarzowka

Waga w kg:

12.00

Dystans: 1281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

25 Cannon Street, Londyn, Wielka Brytania

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hellerup, Dania

Od 6 wrz 2017 do 31 paź 2017