(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 17:52

1 rower kolarzowka

(Nr 2013062)
1 rower kolarzowka

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

City of London, EC4M 5TA, Wielka Brytania

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hellerup, Dania

Od 6 wrz 2017 do 31 paź 2017