(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 22:19

1 rower męski

(Nr 1878488)

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1929.00 km

Informacje dodatkowe:

najlepiej bez konieczności demontażu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, Francja

Termin elastyczny