(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 22:19

1 rower męski

(Nr 1878488)

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1929.00 km

Informacje dodatkowe:

najlepiej bez konieczności demontażu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy osłonić gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, Francja

Termin elastyczny